Hakkımızda

"Bedeniniz geçmişte, zihniniz ise gelecekte var olur. Yoga ile, bu ikisi şimdiki anda buluşur.”

B.K.S Iyengar

Hakkımızda

İsminin anlamı Maorice dilinde bolluk bereket ve harika anlamına gelen Nui Yoga, yoga yapmayı daha keyifli hale getirecek yoga malzemelerini daha çok kişiyle buluşturmayı hedefleyen bir markadır.Yoganın insanları daha özgür kıldığına inanan kurucusu tarafından 2019 yılında hayata geçirilen Nui Yoga, kendisine ve evrene dair daha çok farkındalık kazanmak isteyenlerin yolculuklarında yer alarak onların daha keyifli yoga yapmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Vizyon

Yoga yapan ya da yapmak isteyen insanların sağlıkları açısından doğru yoga malzemelerine ulaşılabilirliklerini kolaylaştırarak onlar için yogayı daha keyifli ve verimli kılmak.

Misyon

Sektörün nabzını tutarak kaliteli ve yenilikçi yoga malzemelerini yoga yapmayı seven insanlarla buluşturmak, piyasaya sürdüğü başarılı tasarımlarla yoga söz konusu olduğunda Türkiye’deki öncü marka olmak, her geçen gün kendini geliştiren ekibimiz sayesinde uluslararası platformda da yer almak ve tüm bunlarla birlikte yogayı daha çok insana sevdirmek.

Kurucunun Mesajı

Hayatını yogayla birlikte kendini keşfetmeye ve evrene dair farkındalığını artırmaya adamış biri olarak belirtmeliyim ki; duygularımızı ve empati gibi yeteneklerimizi canlandırmak, dengeyi yeniden keşfetmek ve iç-dış dünyamızda uyum içinde yaşamak yalnızca küçük bir farkındalıkla başlıyor. Yoga, insanın ıstırap ve karmaşa dolu bu dünyada bedenini özgürleştirerek zihnini dengeye getirdiği, en sonunda da kendi özüyle ve evrenin özüyle buluştuğu bir yolculuktur. Bu yolculukta Nui Yoga olarak yanınızda olmaktan mutluluk ve sevinç duyuyoruz.

Namaste !