Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmemektedir. Bu internet sitesinin her türlü hakkı Nuf Tekstil’e  aittir. 
Bu internet sitesine girilmesi, sitede gezinilmesi sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle tüm risk kullanıcıya ait olup, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ sorumlu değildir. NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, içerik, bilgi, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, kaldırma, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Sitede değişiklikler yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerli olmaktadır. NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETİ link verdiği sitelerin içeriğinden/hizmetlerinden ve bu siteleri kullanmak neticesinde ortaya çıkabilecek zararlardan hiçbir zaman sorumlu değildir.

NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Bu internet sitesi NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ’ nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan hiçbir zaman sorumlu değildir.
NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Nui Yoga markası ve diğer markalar, www.nuiyoga.com alan adı, alt alan adları, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (Materyaller) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kesinlikle kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI’ nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinde yer alan her türlü içerik kişisel kullanım için olup kullanıcı tarafından ticari amaçlarla kullanılamaz. Kullanıcı bu web sitesi aracılığıyla hukuka aykırı ve/veya suç sayılan eylemlerde bulunamaz.
NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ kullanıcıların üçüncü kişilerle gerçekleştirdiği işlemlerde taraf değildir.
NUF TEKSTİL SANAYI VE TICARET ANONIM SİRKETİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.